BIOGEL No limits - gelové lepidlo

Pružné gelové lepidlo strukturální multifunkční, na bázi exkluzívního geopojiva Kerakoll pro lepení všech typů materiálů, na všechny podklady a pro jakékoliv použití, i v extrémních podmínkách. Ekokompatibilní.

GeoLite® - první geomalta pro monolitickou obnovu betonu

Technická a výkonnostní omezení běžných malt na bázi cementu a chemických přísad a složitých systémů vrstev používaných při obnově betonu jsou dnes překonána geomaltou GeoLite®, revoluční ekokompatibilní minerální geomaltou, která zároveň pasivuje, obnovuje, vyhlazuje a chrání degradovaný beton. Výsledek: přirozeně stabilní obnovy, které krystalizují na betonu a vytvářejí monolit o dlouhodobé životnosti typické pro horninu.

Fugalite® Eco - certifikované spárovací hmoty, které brání růstu plísní, hub a bakterií

Keramizovaná a certifikovaná spárovací hmota, ekokompatibilní, se zvýšenou zpracovatelností a omyvatelností, bakteriostatická a fungistatická, nepropustná a odolná vůči skvrnám, na spáry 0 až 20 mm se zvýšenou chemickou a mechanickou odolností, zaručuje spojitost keramických ploch, ideální pro GreenBuilding. S nejnižší emisí těkavých organických látek.

Fugalite® Eco je tekutý keramický materiál na stejnoměrné spárování všech keramických obkladů a skleněné mozaiky. Dostupný v 28 barvách, obsažených ve 3 kolekcích barev, které poskytují prostor pro kreativitu a originální nápady, vytváří nezpochybnitelnou krásu interiéru.