Materiály

Foto materiálů pouze ilustrativní, vždy je nutné ověřit aktuální dostupnost materiálu. Platí zásada, že každý blok je originál.

Žula

Žula je přírodní materiál, který je vhodný jak pro použití v interiéru, tak v exteriéru. Její využití je zejména pro kuchyňské pracovní desky, umyvadlové desky, obklady, dlažby, obklady schodišťových stupňů, parapety, fasády objektů, ale i například různá vodní díla (kašny). Nabízí mnoho barevných variant, které jsou k vidění v galerii níže a také v záložce Žula.

Mramor

Mramor je přírodní materiál, který je vhodný zejména pro použití v interiéru. Při zvláštní údržbě je taktéž možné jeho použití v exteriéru. Jeho využití v interiéru je zejména pro obklady a dlažby např. v koupelnách, umyvadlové desky, stolové desky, ale také obklady schodišťových stupňů. Vzhledem k jeho nasákavosti je vhodné provádět pravidelnou údržbu a impregnaci.

Travertin

Travertin je přírodní materiál, který je vhodný zejména pro použití v interiéru. Při zvláštní údržbě je taktéž možné jeho použití v exteriéru. Jeho využití v interiéru je zejména pro obklady a dlažby např. v koupelnách, umyvadlové desky, stolové desky, ale také obklady schodišťových stupňů. Vzhledem k jeho nasákavosti je vhodné provádět pravidelnou údržbu a impregnaci. Nabízí mnoho barevných variant.

 Taktéž vyplnění dutin může být provedeno ve více variantách, dutiny mohou být otevřené, vyplněné transparentním tmelem nebo tmelem v barvě kamene.

Quartzit

Quarzit je materiál vhodný jak pro interiéry tak exteriéry. Nabízí rozmanitou barevnou škálu. Využití v interiéru může být podobné jako u mramorů, ale jeho výhoda spočívá v tom, že je vhodný i pro použití na kuchyňské pracovní desky.

Onyx

Onyx je přírodní materiál, který je charakteristický svou prosvítitelností. Většina našich realizací spočívá v tom, že onyxové desky jsou prosvětlovány např. na designových stěnách v obývacích prostorech či kancelářských komplexech