V naší kamenické dílně vyrábíme kuchyňské či koupelnové desky, obklady krbů, vnitřní i venkovní obklady, schody z přírodního či umělého kamene nebo z keramiky.

Kuchyňské pracovní desky jsou stále oblíbenější pro své specifické vlastnosti, vysokou estetickou hodnotu a téměř neomezenou životnost. Poskytují komfort provozu kuchyně s minimální údržbou. Na rozdíl od umělých kamenů (Technistone, Silestone, Corian, apod…), lamino či dřevěných desek, které odolají maximální 1200 celsia, přírodní kámen jako jediný snáší teploty nad 500 celsia bez jakéhokoliv poškození!

Umělý kámen Vám umožní designově poskládat kuchyni dle Vašich představ, jediné omezení je teplota.

Naše keramické desky jako kámen nejenom vypadají, ale nabízejí i stejně, ne-li více, působivé užitné vlastnosti. Velmi vhodné je zejména využití pro pracovní desky, jelikož jsou vodotěsné, nenasákavé a vysoce odolné vůči tvorbě skvrn od potravin (víno, káva apod.), čisticích prostředků či kyselin, se kterými se mohou setkat ve vaší kuchyni nebo koupelně. Díky rezistenci vůči vysokým teplotám až do 400 °C na ně navíc bez problémů můžete pokládat i rozpálené kusy nádobí. 

Všechny námi dodávané pracovní desky jsou opatřeny ochranou impregnací, která kámen chrání a za běžných domácích podmínek lze bez obav pracovat jak s oleji tak jinými běžnými materiály. Oblíbené povrchové úpravy jsou vysoký lesk, patina nebo kartáčované, ovšem vyrobit umíme i matné nebo opalované.

Keramické desky TAU a Neolith jsou vyrobené z keramických jílů a živců. Díky jejich skvělým vlastnostem je můžeme využít nejen v interiéru na kuchyňské a koupelnové desky, ale také v exteriéru například na závěsné fasády. Vytváří krásné velké plochy s jedinečným vzorem.